Yönetim hizmetleri konusunda her türlü yasal bilgi ve tecrübeye sahip ekibimizle size şeffaf ve profesyonel hizmet verir. Esnek çalışma modellerine uygun anlayışla çalışabilir.

Örneğin bina bünyesinde bir yönetim kuruluna bağlı, binadan bir yönetici yardımcısına bağlı veya deneticiye bağlı olarak çalışabilir.
Apartman deneticileri veya kat malikleri tarafından istenildiğinde denetlenebilir. Apartman yıllık genel kurul toplantılarının zamanında yapılması, işletme projesi hazırlanması ve tebliğ edilmesini sağlar. Aylık aidat tabloları ve gelir gider tablolarını hazırlar elektronik ortamda ve yazılı olarak paylaşır. Zamanında ve sürdürülebilir tahsilat yapıp ödenmeyen alacaklar için yasalara uygun takip başlatılır. Apartmanın tüm hukuki işlerini uzman avukatlar ile takip eder. İş kanunları ve insan kaynakları hususunda profesyonel anlayışla Apartman bünyesinde çalıştırılan tüm personellerin sevk/idaresini yapar, SGK pirim ödemeleri bordrolama gibi tüm yasal süreçlerini gerçekleştirir. Apartmanın tüm teknik alanlarının sözleşme ve bakımlarının takibi yapar.
Asansörlerin aylık bakım, fenni muayene ve revizyon işleri
Isıtma kazanları bakım işleri
Hidrofor ve Yangın sistemlerinin bakım işleri
Jeneratör aylık ve yıllık bakım işleri
Su deposu yıllık temizlik ve bakımı işleri
Apartmanda oluşabilecek her türlü sorun için işinde uzman çözüm ortaklarımızla 7/24 hızlı çözümler sağlar. Apartmanın çevre düzenlemesi (bahçe peyzaj), spor salonu, sauna, hamam, havuz gibi tüm sosyal alanların bakımlarını işinde uzman ekiplerle yapar. Apartmanın düzenli olarak ilaçlanması ve dezenfekte işlerini yapar.